ERKENCİ

Mart 10, 2013
0
Views

Gece insanı olmadım hiçbir zaman.Lisede  kızlarla toplandığımızda bile 12 oldu mu gece ,ben yatmaya uğraşırdım.Uykumu alamazsam çok gergin olduğumdan mıdır uykularım hep hafif olduğu ve diğerleri gibi 11-12′ lere kadar uyuyamadığımdan mıdır bilmem erken yatmaya çalışırım hep.

    Oğlum da bana çekti sanırım,pazar sabahı ve 06:10 da ayaklandık.Şükür ki onunla birlikte uyumuştum dün akşam 10 civarı.Haftasonları saat 8:30 da biz kahvaltımızı etmiş,ortalığı toplamış,şimdi ne yapsak diye düşünüyor oluyoruz ; ne güzel değil mi??

    Çocuklu yaşam bizde böyle çocuksuz dostlar. Erken yatıyoruz,karanlıkta kalkıyoruz (her zaman değil korkmayın) , siz ”kahvesiz ayılamam” diye mızmızlanırken bizler Pepe ile çayda çıra,Trakya karşılması, fidayda oynuyoruz. Eğlence gırla gidiyor anlayacağınız.

   Bir de bunun diğer türlüsü var ; geceyarılarına kadar anneyle oturup 9-10’a kadar uyuyan bebeler ,ha bir de akşam 8’de yatıp sabah 8’de kalkanlar var ki işte onlar benim gözüme görünmesin.Anne dediğin uykusuz olur arkadaş !

https://www.youtube.com/watch?v=EPK0bm-26Og

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin

Abone olduğunuz için teşekkür ederim.

Bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.

MAKALE ETİKETLERİ:
MAKALE KATEGORİSİ:
Emre Büyüyor · Günlük

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir