Liste 19 ve 20: En Çok Benzemek İstediğim Kişiler ve Ruhumu Özgürleştiren Şeyler

Enerjik, güler yüzlü, azimli , çalışkan bir sürü insan geçti aklımdan ama benzemek istemek ayrı bir şey gibi geldi. Oprah’a benzemek isterdim mesela , yola sıfırdan başlayıp hem ruhsal hem fiziksel anlamda bu kadar zenginleşmek, etrafını bir sürü ilham verici insanla donatmak harika olurdu..

Bir sürü isim geliyor aklıma bir yandan, Meltem Gürle, Elif Şafak , bakıcımız Sabahat,..Her birinde ayrı ayrı sevdiğim şeyler var.

Ruhumu Özgürleştiren Şeyler

1.Müzik

2.Okumak

3.İlham veren insanlarla olmak

4.Değişik rotalar, mistik mekanlar

5. Yalnız seyahat etmek

6. Yoga

E-POSTA ABONELİĞİ

Aşağıdaki kutucuğa e-posta adresini yazarak her yeni makaleden anında haberdar olabilirsin

Abone olduğunuz için teşekkür ederim.

Bir şeyler yanlış gitti. Lütfen tekrar deneyin.

4 YORUMLAR

  1. Ruhu özgürleştiren maddelerinize ben de katılıyorum.Duş almak,güzel bir film izlemek diyerek listeyi biraz daha uzatabilirim :))Sevgilerimle :))

  2. Yalnız seyahat etmedim hiç biliyor musun? Bazen merak etmiyor değilim bu hali. Belki bir gün diyorum. Benim de ruhum tek başınayken özgür olur. Bu cümleyi yazdıktan hemen sonra da şunun farkına varıyorum ama: Ben ruhumu özgürleştiren birçok şeyi yalnızken yaşıyorum. Mesela yalnız kalmayı istemem, ruhumla-kendimle özgür kalabilmeyi istememden geçiyorum. Tek başına içilen çaylar, bir köşede okunan kitaplar, iç sesimle yaptığım yürüyüşler, meditasyonum…. Ahhhh ahhh. Güzel ya kendinle olabilmek. 🙂

    1. Özlem, ben de genellikle yalnızken daha sakin ve keyifliyim. İnsan varsa beklenti ve hayal kırıklığı kaçınılmaz, acaba ondan mı?

Bir cevap yazın