Anne Benim Yatağımdan Kalkar Mısın?

Ekim 26, 2018
204
Views

Dedi bu sabah bana Eren. ”Ulan, her gece beni yatağımdan ediyorsun, sanki keyfimden mi senin yatağında yatıyorum ?” diyemedim. Aklımdan geçirdim . Çünkü yatağını toplaması gerekiyormuş küçük beyimizin. Okulda dergiler var, Uçan Balık Erken Öğrenme Seti alınmış bu sene ve ilk dergide kendi başıma neler yapabiliyorum konulu bir bölüm gördük beraber. O bölümde yatağımı topluyorum cümlesini okuduk ve ertesi sabah yorganını düzeltti . 

Bu sene ana sınıfına gidiyor. Oldukça hevesli ve meraklı bir öğrenci olacağa benziyor. Şimdiden okumayı epeyce sökmüş gibi, bizim hiç bir gayretimiz yok bu konuda. Hatta okula başlayınca sıkılır diye endişeleniyorum. Sözcükler, cümleler , İngilizce özellikle dikkatini çekiyor. Emre’ye öğretmeni (4 haftadır Sara ile cumartesi günleri 1 saat ders yapıyor) kısa hikaye kitapları veriyor . Eren de dinliyor merakla.

Bir kitaptan bahsediyor, vücudumuzu anlatıyormuş. Vücutta sarı-beyaz-yeşil-kırmızı askerler varmış. Yumurta yiyince sarı ve beyaz, brokoli yersek yeşil, domates yersek kırmızı askerler güçleniyormuş.

Yıldız çocuk olduğunda spider-man kostümü istiyormuş.

Roblox favori oyunu. PS daha çok Emre’nin tekelinde. Kavga dövüş eksik olmuyor hafta sonları bu sebepten.

Eren ana sınıfında. Vay ki ne vay..

Etiketler:
Kategori:
Günlük

TÜM YORUMLAR

  • ROBLOX bizim evde de popüler. O aplikasyonun içinde binlerce farklı oyun olduğunu biliyorsun değil mi? Bazı şiddet içerenler yasak bizde.

    GeCe Ekim 26, 2018 5:16 pm Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir