Liste 36-39

Eylül 28, 2017
235
Views

En sevdiğim ay geldi ve geçti. Sonbaharın başladığını unuttum. listeleri unuttum, kim bilir daha neleri unuttum..Sıkıntılı bir yaz ve eylül oldu. Yapı itibariyle neşeli, iyimser biri değilim ama bana öyle geliyor ki stresim artık farklı boyutlarda ve köklü değişiklikler gerektirecek gibi. Su akar yolunu bulur deyip listelere geçelim:

Liste 36: Açık Havada Yapmaktan Hoşlandığınız Şeylerin Listesi

Tipik bir Türk olarak ”oturup çay içmek” diyeceğim. Piknik olayından pek hazzetmem, kadınlar için eziyettir malum. Kamp filan hiç denemediğimiz bir şey. Spor olarak da öyle sağa sola bakınarak yürümekten gayrısını yapmışlığım yok. Çocuklarla açık havada olmayı da seviyorum, değişik konular açılıyor ve onların hiçbir şeyi unutmamalarına hayranım.

Liste 37: Bir milyon doları nasıl harcardım?


Açık ve net söyleyeyim doğrudan bankaya yatırır ve faizi ile ömür boyu çalışmadan yaşardım (Mümkün mü bilmiyorum tabii) çünküleyim (Yaşar Kemal’in İnce Memed’ini yeni bitirdiğim belli olsun) koşturmaktan, en zaruri şeyler için yarım saat kuaföre gidememekten, güzelce bir sofra kurup ağız tadıyla iki lokma yiyecek keyfimin olmamasından acayip yoruldum.

Liste 38: Kendinizi Daha Fazla Sevmenin Yolları


Lisede tüm iç seslerime kulak tıkayıp edebiyat fakültesine hazırlanmamış olmamı değiştirecek bir şey yok..Bundan sonrası içinse bilmiyorum.

Liste 39: Şimdiye Kadar Gördüğüm En Güzel Şeyler


Güzel kelimesinin kapsamı elbette çok geniş. Benim için güzel deyince görür görmez çarpıldığım şeyler aklıma geliyor. Aşağıda bir kaç örnek koydum:

www.cafenohut.com
Laura Ashley
deli anne Mümine’nin tüm fotoğrafları

 

Kategori:
Günlük

TÜM YORUMLAR

 • Sonbahar aylarını çok seviyorum, keşke hiç bitmese diyordum.
  Listeniz fotoğraflar eşliğinde duygularınıza yol vermiş.
  Paylaşım için teşekkürler, sevgilerimle:)

  Mukaddes'çe Konuşan Satırlar Eylül 29, 2017 6:55 am Yanıtla
  • Teşekkür ederim Mukaddes hanım, ben de sizi takipteyim, çok yorum yapamasam da.

   ELİF sarı Eylül 29, 2017 7:44 am Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir