Eren 7 Yaşında

Eylül 28, 2020
308
Views

Havuz başında kutlamadık bu sene. Tabak çanakları kafenin mutfağından alsam bile oraya taşınmak zor geldi. Çok sıcaktı. Bir de iç mekanda kağıt oynayan on kişilik yaşlı grubunun yanından geçmek, git gel yapmak hoşuma gitmiyor. İnsanı aksi aksi süzmeleri, buluttan nem kapacak gibi duruşları vs hiç çekesim gelmedi. Bir gün önce migrostan içeecek, kağıt tabak-bardak alıp havuzun oraya bırakmış olmama rağmen.

Gülşenler, Sevinçler ve Zeynep geldi. Sema gelemedi. Her seneki ”az ve öz davetli ve menü” prensibimi bozmadım. Çok yorulmadan, gerilmeden hazırlandım.

Online da olsa 2-C sınıfının 236 numaralı öğrencisi oldu. EBA dersleri 22 eylülden beri tam gaz devam ediyor ama Eren 2 derse giriyorsa 4 derse girmiyor. Salı günleri 14:30-15:30 arası İlkem hanımla yüz yüze derse götürüyorum ve bolca yazı çalışıyorlar çünkü marttan bu yana toplasan 10 cümle yazmamıştır.

Saçını kestirdikten sonra kendine before-after yaptı, eylül başı olması lazım
Bu resim tam arşivlik

Güzel gözlü, güler yüzlü oğlum , ilk online derse sakümmm diyerek giren (sabah da babasının motoruna camdan sakümm dedi) hala geceleri peşimde dolanan, abisinin gözünün içine bakan (Geçen gecelerden birinde ona dedim ki, uğraşma oğlum, yaranamazsın ) , hep gülümseyerek uyanan, tam da uyku saatinde deliliği tutan, sağ bacağını yataktan sarkıtıp yüzüstü yatan canım oğlum.. Ömrün uzun olsun.

Kategori:
Eren Büyüyor

TÜM YORUMLAR

  • Eren’e nice mutlu yıllar dilerim.

    Sezer Eser Perker Eylül 28, 2020 6:51 pm Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir